З червня 2019 року компанія ТОВ «Т.Е.С.Т.» може надавати якісні телекомунікаційні послуги Державним органам, підприємствам, установам та організаціям державної форми власності в повній відповідності з законодавством України. Компанія блискуче пройшла Державну перевірку в сфері технічного захисту інформації та отримала атестат відповідності «КСЗІ ЗУІД», виданий ТОВ «ІВМАР УКРАЇНА» та зареєстровано в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України. ТОВ «Т.Е.С.Т.» було добавлено на сторінку Держспецзв’язку.
    Шановний абоненте!    Повідомляємо Вам, що рішенням НКРЗІ № 488 від 18.09.2018, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2018 р. за № 1125/32577 затверджено Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме: 1) Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01 листопада 2018 року до 31 грудня 2018 року включно; 2) Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01 січня 2019 року. Виходячи з вищенаведеного, нагадуємо Вам, що за умовами Договору про надання телекомунікаційних послуг та відповідно до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295), у разі зміни регульованих державою тарифів нові тарифи застосовуються при розрахунках з дня введення їх у дію.

З повагою, Перший заступник генерального директора ТОВ  «Т.Е.С.Т.» В.Г. Гусак

    Шановний абоненте!

    Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» запроваджено персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до юридичних осіб згідно з додатком 2 які серед видів обмежувального заходу передбачають обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

    Серед інших санкцій, впроваджена заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ряду ресурсів. Зокрема, yandex.ru, yandex.ua, www.mail.ru, kaspersky.ru, drweb.ru та соціально-орієнтованих ресурсів «ВКонтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).

    З 16 травня поточного року ТОВ «Т.Е.С.Т.» проводить ряд правових, організаційних та технічних заходів, пов’язаних із реалізацією Указу Президента від 15 травня 2017 року №133/2017 в рамках діючого законодавства України.

    Просимо з розумінням поставитися до даного питання та врахувати у поточній діяльності.

З повагою, Керівництво ТОВ «Т.Е.С.Т.»