ШАНОВНІ КЛІЄНТИ !

Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» запроваджено персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до юридичних осіб згідно з додатком 2 які серед видів обмежувального заходу передбачають обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Серед інших санкцій, впроваджена заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ряду ресурсів. Зокрема, yandex.ru, yandex.ua, www.mail.ru, kaspersky.ru, drweb.ru та соціально-орієнтованих ресурсів «ВКонтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).

З 16 травня поточного року ТОВ «Т.Е.С.Т.» проводить ряд правових, організаційних та технічних заходів, пов’язаних із реалізацією Указу Президента від 15 травня 2017 року №133/2017 в рамках діючого законодавства України.

Просимо з розумінням поставитися до даного питання та врахувати у поточній діяльності.

З повагою,

Керівництво ТОВ «Т.Е.С.Т.»

На головну.