Шановний Абоненте!

Користуючись нагодою, Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.Е.С.Т.» (далі – Товариство) щиро висловлює Вам свою повагу і дякує за співпрацю!
Повідомляємо Вам, що Рішенням НКРЗІ № 488 від 18.09.2018, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2018 р. за № 1125/32577 затверджено Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме:

1) Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01 листопада 2018 року до 31 грудня 2018 року включно;

2) Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01 січня 2019 року.

Виходячи з вищенаведеного, нагадуємо Вам, що за умовами Договору про надання телекомунікаційних послуг та відповідно до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295), у разі зміни регульованих державою тарифів нові тарифи застосовуються при розрахунках з дня введення їх у дію.

 

Шановні Абоненти!

Повідомляємо Вас, про можливе погіршення якості послуг що надаються Товариством та перерви в роботі.
Сьогодні вдруге на інформаційно-телекомунікаційну мережу Товариства здійснюється масова кібернетична атака (DDoS).
Приносимо свої вибачення з даного приводу та повідомляємо, що ми докладаємо максимум зусиль, щоб мінімізувати незручності для Вас.
Просимо Вас з розумінням поставитись до ситуації, що склалась.

 

Шановний Абоненте!

Користуючись нагодою, Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.Е.С.Т.» (далі – Товариство) щиро висловлює Вам свою повагу і дякує за співпрацю!
Даним листом Товариство приносить свої вибачення з приводу тимчасового погіршення якості послуг, що надавались в період з 03 по 05 вересня 2018 року.
Така ситуація склалась внаслідок умисних винних дій третіх  осіб, а саме, здійснення масової кібернетичної атаки (DDoS) на інформаційно-телекомунікаційну мережу.
Внаслідок дії цієї атаки було заблоковано телекомунікаційні канали передачі інформації, що призвело до втрати спроможності клієнтів Товариства користуватися послугами, такими як доступ до джерел інформації Інтернет, та каналів передачі даних.

В аналізі, блокуванні та усунені наслідків атаки приймали участь технічні спеціалісти ТОВ “Т.Е.С.Т.” та  спеціалісти операторів – партнерів.
Наразі з’ясуванням обставин справи та визначенням кола причетних осіб займаються працівники підрозділу Кіберполіції на підставі звернення Товариства, зареєстрованого за №51805.
Просимо Вас з розумінням поставитись до ситуації, що склалась.
Ми, в свою чергу, докладаємо максимум зусиль, щоб мінімізувати незручності для Вас та не допустити подібних ситуацій в майбутньому.
Сподіваємося, що ситуація, що склалася з незалежних від нас причин, не вплине на результати нашої подальшої співпраці.

 

З повагою,
Перший заступник генерального директора
ТОВ  «Т.Е.С.Т.»
В.Г. Гусак

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ !

Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» запроваджено персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до юридичних осіб згідно з додатком 2 які серед видів обмежувального заходу передбачають обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Серед інших санкцій, впроваджена заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ряду ресурсів. Зокрема, yandex.ru, yandex.ua, www.mail.ru, kaspersky.ru, drweb.ru та соціально-орієнтованих ресурсів «ВКонтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).

З 16 травня поточного року ТОВ «Т.Е.С.Т.» проводить ряд правових, організаційних та технічних заходів, пов’язаних із реалізацією Указу Президента від 15 травня 2017 року №133/2017 в рамках діючого законодавства України.

Просимо з розумінням поставитися до даного питання та врахувати у поточній діяльності.

З повагою,

Керівництво ТОВ «Т.Е.С.Т.»