Про компанію TriasystemsЕлектромонтажні роботиБудівництво локальних обчислювальних мережЧастотне планування і будівництво мереж WiFiДиспетчеризація інженерного обладнанняПроектування і монтаж кабельних системПроектування і монтаж аудіо-візуальних системПроектування і монтаж охоронних систем

ТОВ «Тріасистемc» є членом телекомунікаційної групи компаній Triangulum, діяльність якої спрямована на надання комплексних телекомунікаційних рішень, а в області системної інтеграції – підготовку та виконання проектів по створенню складних інформаційних систем.

Компанія має всі необхідні ліцензії для здійснення своєї діяльності та значний досвід проектування і побудови слабострумних мереж для різноманітних об’єктів, їх подальшого підключення до зовнішніх мереж зв’язку, тому маємо честь запропонувати наступні послуги:
– Електромонтажні роботи
– Будівництво локальних обчислювальних мереж
– Частотне планування і будівництво мереж WiFi
– Диспетчеризація інженерного обладнання
– Проектування і монтаж кабельних систем
– Проектування і монтаж аудіо-візуальних систем
– Проектування і монтаж охоронних систем

Ми пропонуємо вам співробітництво, засноване на високих професійних стандартах і на використанні нашого багаторічного досвіду роботи на ринку інформаційних технологій.

Електромонтажні роботи

Створення проекту та виконання робіт по електриці – це дуже важливий процес, від якого залежатиме безпека та комфорт замовника. Ці роботи мають виконувати тільки досвідчені проектувальники або електрики, які знають всі нюанси пов’язані з електропостачанням. Завдяки наявності штатних менеджерів проектів, інженерів і спеціалістів – монтажників, наша компанія має змогу розробити індивідуальний проект та виконати монтаж низьковольтних мереж електроживлення любої архітектури і складності, в тому числі гарантованого електроживлення в мінімальні терміни. Роботи проводяться враховуючи всі державні вимоги і нормативи, тому забезпечується максимальний захист і безпека при експлуатації електричної установки.

Будівництво локальних обчислювальних мереж

Проектування та побудова структурованої кабельної системи (СКС) та постачання комп’ютерного, серверного, мережевого та телекомунікаційного обладнання і програмного забезпечення від провідних світових брендів (CISCO, DELL, JUNIPER, HEWLETT-PACKARD, HUAWEI, …) для забезпечення роботи локальної обчислювальної мережі (ЛОМ) від офісів на декілька робочих місць до комплексів будівель та територіально розподілених корпорацій. Наша компанія сертифікована такими відомими світовими виробниками компонентів структурованих кабельних мереж, як Reіchle & De-Massarі, AMP NETCOONECT (TE Connectivity), Legrand та інші, має штат кваліфікованих фахівців-установників, що дає їй право надання багаторічної гарантії на змонтовані СКС

Частотне планування і будівництво мереж WiFi

Проектування і побудова бездротових мереж WiFi, від локальних до міських та глобальних, надійність, безперебійність та стабільність роботи, взаємокорисне розміщення контенту, обслуговування.

Диспетчеризація інженерного обладнання

Проектування та побудова систем диспетчеризації для централізації контролю і діагностики інженерних систем, що знижує капітальні витрати та мінімізує поточні затрати на подальшу експлуатацію (в тому числі за рахунок зменшення енергоспоживання та оптимізації режимів), забезпечує надійну і безвідмовну роботу встановлених систем та їх безпеку і комфортність для користувачів.

Проектування і монтаж кабельних систем

Проектування і монтаж внутрішньої кабельної інфраструктури будівель, слабострумних мереж, магістральних і локальних мереж передачі даних (оптичних, мідних, бездротових), зовнішніх та внутрішніх мереж, систем та споруд, в тому числі з найвищим рівнем складності (клас СС3), їх обслуговування, здійснення кабельних робіт будь-якої складності. Є ліцензія Держкомітету України з будівництва та архітектури та Дозвіл №2133.14.32 Держслужби гірнагляду та промбезпеки України на виконання робіт підвищеної небезпеки. Наша компанія сертифікована такими відомими світовими виробниками компонентів структурованих кабельних мереж, як Reіchle & De-Massarі, AMP NETCOONECT (TE Connectivity), Legrand та інші, має штат кваліфікованих фахівців-установників, що дає їй право надання багаторічної гарантії на змонтовані структуровані кабельні системи (СКС)

Проектування і монтаж аудіо-візуальних систем

Проектування і монтаж аудіо-візуальних систем для оснащення зон відпочинку, кафе і ресторанів, конференц-залів, переговорних кімнат, диспетчерських і ситуаційних центрів, терміналів, навчальних аудиторій і інших об’єктів на базі сучасного проекційного, інтерактивного аудіо та відео обладнання провідних світових виробників, що оптимізує витрати та дозволить задовольнити потреби будь-якого замовника.

Проектування і монтаж охоронних систем

Проектування і монтаж систем охорони різних об’єктів для попередження або запобігання виникненню ситуацій, в яких буде завдано шкоду людям або матеріальним і не матеріальним цінностям, та підвищення безпеки даних об’єктів.