Телефонний зв’язокКорпоративна АТСІнтернетПриватні мережі данихСинхронні канали передачі данихВідео зв'язок
Телефонний зв’язок на базі власного номерного ресурсу

Група компаній Triangulum є складовою часткою телефонної мережі загального корустування України, завдяки чому надає послуги телефонного зв’язку на базі власного номерного ресурсу у місті Києві. Виходячи із ваших потреб, вам буде виділено необхідну кількість міських телефонних номерів, що будуть зберігатися за вами навіть при переїзді до іншого офісу.

Якість послуг міського, міжміського і міжнародного зв’язку забезпечується завдяки взаємодії виключно з тими операторами, що здатні підтримувати високий рівень чіткості звуку і швидкості встановлення з’єднань. Показники якості постійно перевіряються фахівцями групи компаній Triangulum, а також лабораторією Українського Державного Центру Радіочастот, що здійснює контроль якості згідно національних стандартів і провідної міжнародної практики.

У складі послуги телефонного зв’язку підтримуються традиційні та сучасні технології для організації корпоративної телефонії, в тому числі:
– Підключення цифровими TDM інтерфейсами E1 PRI (вимагає побудови окремого каналу зв’язку),
– Підключення аналоговими абонентськими лініями, що підтримують підключення телефонів або факсів,
– Підключення DECT-телефонів,
– Підключення через ІР-мережу із застосуванням протоколу SIP, що дозволяє підключити ІР-АТС, Дзвінковий менеджер, окремі ІР-телефони або шлюзи аналогових абонентських ліній,
– Запис розмов і зберігання архіву аудіо-файлів,
– Організацію автоматичного голосового привітання та голосового меню з подальшим розподілом дзвінків,
– Організація черг, де вхідний дзвінок може утримуватись до з’єднання з оператором або секретарем,
– Голосова пошта та пошта для факсів, що здатна доставляти голосові повідомлення на електронну пошту,
– Факс-сервер, що прийматиме факс-повідомлення і передаватиме їх на вашу електронну пошту,
– Телефонні конференції,
– Переадресація поточної розмови або безумовна передача телефонних викликів на інший номер,
– Статистика із деталізацією дзвінків.

У разі наявності Інтернет-каналу, послугу телефонного зв’язку буде підключено за лічені дні.

Корпоративна АТС, офісний телефонний зв’язок або приватна телефонна мережа

Для організації офісного телефонного зв’язку ми використовуємо новітні технології з метою забезпечення сучасної функціональності, гнучкої масштабованості, підтримки широкого спектру телефонного обладнання, інтеграції з послугами мобільного зв’язку при мінімальних затратах на обладнання АТС, або усунення їх зовсім. Приватне телефонне рішення може використовувати ваше серверне обладнання, або поділяти сервер, наданий у складі послуги і розташований у ЦОД оператора. З метою економії, ми використовуємо відкрите програмне забезпечення дзвінкового менеджеру Asterisk/Elastix, що не поступається у функціональності комерційним рішенням.

Зв’язок в офісі, або у масштабах територіально розподіленої приватної телефонної мережі, буде налаштовано нашими фахівцями, приєднано до телефонної мережі загального користування, захищено від несанкціонованого доступу. Ми запрограмуємо обрані вами телефонні апарати із внутрішньою нумерацією та корпоративною адресною книгою, налаштуємо правила переадресації дзвінків на мобільні телефони, голосова пошта та інші функції офісної АТС.

Для прийому вхідних дзвінків на кожен міський телефонний номер може бути створено окреме автоматичне привітання, голосове меню, правила розподілу дзвінків між працівниками, черги для очікування з’єднання зі спеціалістом, запис розмов і статистика. Окремі робочі місця можуть бути виділені для прийому вхідних викликів у режимі контактного центру – із інтегрованими на комп’ютері підказками щодо сценарієв взаємодії з клієнтами та інтеграції із CRM-системами.

Окрім того:
– Замість телефонного апарату, або паралельно з ним, може застосовуватися програмний клієнт на персональному комп’ютері, планшеті або смартфоні. Завдяки цьому, службовий телефон буде завжди з вами, навіть за межами офісу, за умови впевненого сигналу мобільної мережі або наявності WiFi.
– Програмний клієнт може застосовуватися для відео-коммунікацій та відео-конференцій за участю інших комп’ютерів та систем телеприсутності.
– Служби технічної підтримки готова цілодобово консультувати користувачів або виконувати зміни конфігурації послуги, що відбуватиметься без додаткової оплати.

Рекомендовані телефонні апарати
Для робочих місць працівників офісу, в тому числі служби продажів:

Grandstream GXP1610

GXP1610

 

Один номер, дві лінії, підключення гарнітури

Grandstream GXP1625

 

Два номери, HD звук, РоЕ, гучний зв’язок

Grandstream GXP1628

 

Два номери, 8 клавіш пам’яті, HD звук, РоЕ, гучний зв’язок, Gigabit Ethernet

Grandstream GXP2130

GXP2130

 

Три номери, 8 клавіш пам’яті, HD звук, гучний зв’язок, Bluetooth, Gigabit Ethernet

Для робочих місць керівників:

Grandstream GXP2140

image00

Чотири номери, HD звук, гучний зв’язок, Bluetooth, Gigabit Ethernet
Може бути устаткований модулем на 20 клавіш пам’яті

Grandstream GXP2160

image09

П’ять номерів, 24 клавіши пам’яті, HD звук, гучний зв’язок, Bluetooth,Gigabit Ethernet

Grandstream GXV3275

Відео-телефон 7″, Функціональність планшету Android, 6 телефонних ліній, відео-конференції з 3 учасників, Gigabit Ethernet

Бездротові телефони:

Grandstream DР715

aec2c2a1b535efc28e03647d2f83f8215504d8e05f3d68085a90c623c75d4354

Cisco SPA302DKIT-G7

image03

Інтернет

Група компаній Triangulum надає інтернет-послуги, що відповідають сучасним вимогам ведення бізнесу. Авжеж, наразі інтернет перейшов від пошуково-розважального сервісу до інструменту комунікацій, де дані зберігаються у хмарах, а бізнес-взаємодія дедалі більше організовується за допомогою хмарних послуг. Заради безпеки даних та їх глобальної доступності, бізнесу варто міркувати над забезпеченням надійного каналу інтернет, здатного поєднати свій офіс із інфраструктурою Google, Microsoft, Amazon та інших глобальних сервісів.

Завдяки потужній магістральній мережі та широким зовнішнім каналам, група компаній Triangulum надає інтернет із якістю, що дозволяє клієнтам усвідомити наявність глобальних послуг безпосередньо у власному офісі. Ми постійно виконуємо моніторинг каналів і відслідковуємо працездатність ключових сервісів та джерел даних задля забезпечення надійності та безперервності обслуговування.

Наші власні інформаційні потреби вирішуються за допомогою хмарних послуг Google – пошти, диску, календаря, чату, документів, карт і відео. Також хмарними є управління задачами, CRM, управління інцидентами та проектний менеджмент. Із міграцією до хмари наші працівники відчули збільшення швидкості роботи та здобули сучасні засоби інтерактивної взаємодії – спільної роботи з документами, спільного доступу до файлів даних, інтеграції даних між хмарними аплікаціями та можливості працювати за допомогою будь-якого пристрою та з будь-якої локації.

Окрім того, інтернет є транспортною мережею для інших сервісів, наприклад, телефонії та відео. Глобальні послуги Skype, Viber, WhatsApp безперечно поглинули традиційну міжнародну телефонію, Play Market і AppStore пропонують десятки сервісів для відео-конференцій. Телебачення, місцеві та корпоративні голосові комунікації також використовують канал інтернет для транспорту. Цей підхід наразі пропонується численними постачальниками ОТТ-послуг (Over The Top, або поверх інтернет). Таким чином, обираючи провайдера інтернет, важливо переконатися у можливості його використання для якісної передачі даних інших сервісів для залучення сучасних засобів комунікацій до своєї ІТ-царини.

Група компаній Triangulum підключає інтернет-послуги, застосовуючи інтерфейси 100Мбіт або гігабіт Ethernet із відповідною швидкістю даних. У разі необхідності, вам буде надано необхідну кількість РА-ІР адрес (provider assigned – глобальних адрес із власного ресурсу Triangulum), або буде побудовано BGP взаємодію із вашою автономною системою із власною адресацією. З метою доведення інтернет до кожного робочого місця, ми здатні у найкоротший час побудувати структуровану кабельну мережу Ethernet у вашому офісі, розгорнути Wi-Fi та надалі обслуговувати офісну мережу.

Підключаючись до інтернет-послуги Triangulum, ви відкриваєте своїй компанії шлях до якісної взаємодії з глобальними сервісами, а також підключення послуг телефонії, телебачення, відео-зв’язку та багатьох інших.

Корпоративні або приватні мережі передачі даних та послуги з управління постачальниками

Об’єднання офісів та віддалений доступ до корпоративної мережі є задачею на межі міркувань безпеки, надійності, швидкості та простоти використання внутрішніми клієнтами. Завдяки багаторічному досвіду з побудови приватних мереж даних, фахівці групи компаній Triangulum здатні забезпечити різноманітні форми побудови корпоративної взаємодії, застосовуючи власну та партнерські мережі MPLS і мережу інтернет, поєднавши їх за допомогою приватних каналів, спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення на рівні пристрою або аплікації.
Технології: IP-MPLS VPN (Layer 3), VPLS (Layer 2), IP Sec (Layer 3), SHH (Layer 7).
Топології: повнозв’язані (full mesh), центр із периферією (hub&spokes), безпосереднє з’єднання (point to point) та віддалений доступ на рівні клієнта або аплікації.
Географія: Київ, Україна та світ.
Гарантії: Швидкість по кожному окремому каналу, доступність напрямків та вузлів, час відновлення та інші параметри якості обслуговування. У залежності від можливостей технологій, гарантії якості послуги буде надано згідно з SLA-угодою (Service Level Agreement – угода про рівень сервісу).
Інтерфейси: 100Мбіт/с або гігабіт/с Ethernet. Канали 10 гігабіт/с, що використовують технології спектрального ущільнення CWDM або DWDM.

Незважаючи на розповсюдженість власної мережі групи компаній Triangulum лише у межі міста Києва, існують переваги в передачі нашим фахівцям усіх задач побудови та експлуатації приватної мережі даних, що складатиметься із наших власних ресурсів, а також послуг інших операторів:
– Наша служба експлуатації працює цілодобово і доглядає за власною мережею, у додаток до цього ми із легкістю можемо доглядати за вашою мережею.
– Завдяки оптовим закупкам, оператор зв’язку може отримати тарифи на магістральні канали значно дешевше корпоративного клієнту, що дає можливість надати послугу із застосуванням чужих каналів по ринковим тарифам зі знижками.
– Об’єднання каналів від різних постачальників та утворення необхідної топології буде реалізовано у мережі Triangulum, що призведе до зменшення вимог до вашої власної інфраструктури.
– Ми забезпечимо резервування каналів і будемо самостійно вирішувати проблеми із працездатністю партнерських мереж, надаючи вам послугу із гарантіями надійності.
– З точки зору експлуатації ви матимете одного партнера з єдиним SLA для усіх каналів зв’язку.
У міжнародній практиці такий вид аутсорсингу називається “послугою з управління постачальниками” (Vendor Management Service).

Окрім того, перевага співпраці з групою компаній Triangulum полягає у можливості використання нашого ЦОД задля централізованого розміщення серверів, що надаватимуть послуги усім користувачам корпоративної мережі. Таким чином буде підвищено надійність сервісного вузла, що буде розташований у серці магістральної мережі.

Фахівці групи компаній Triangulum допоможуть у визначенні задачі та порадять оптимальне технічне рішення, виходячи із потреб вашого бізнесу.

Синхронні канали передачі даних

Пліч-о-пліч із новітніми послугами MPLS VPN та VPLS, інфрастркутура групи компаній Triangulum здатна забезпечити транспорт традиційних каналів передачі даних – Е1, Е3 та STM-1, застосовуючи ресурси SDH-мережі. Такі канали використовуються для транспорту даних від систем, що потребують прозорої передачі каналу синхронізації, зокрема, приєднанню телефонних систем або передачі телеметричних даних.

Завдяки присутності вузлів SDH-мережі групи компаній Triangulum на об’єктах ПАТ “Укртелеком”, а також точках обміну трафіком, послуги синхронних каналів передачі даних можуть використовуватися для приєднання до телефонної мережі або телефонному вузлу спеціальних служб.

Технологія SDH надає підвищені можливості швидкого відновлення мережі та послуг у разі аварії кабельної інфраструктури. Усі вузли мережі замкнено у коло, що забезпечує постійний мониторинг працездатності та переключення на резервний маршрут упродовж 50мс у разі аварії.

Відео зв’язок

Із різноманітття рішень відео-коммунікацій група компаній Triangulum обрала найсучаснішу модель послуг, що містить:
– Обладнання переговорної кімнати відео-терміналом з камерою та мікрофонами,
– Підключення відео-терміналу до 1-3 плазма-моніторів (надаються замовником),
– Підключення до мережі інтернет, що забезпечить транспорт відео-каналів до ваших співрозмовників.

Завдяки використанню операційної системи Android, ви отримаєте доступ до будь-яких безкоштовних або комерційних засобів організації конференцій. Зокрема, публічних і спеціалізованих програм, представлених у Google play, наприклад Skype, а ваші співрозмовники використовуватимуть будь-які пристрої: комп’ютер, планшет, телефон або професійна система.

Окрім того відео-термінал має власну функцію відео-конференцій на 9 учасників.

^78E6DD9C71BEBA25B3019A905350EE99A7981D5931694A67BA^pimgpsh_fullsize_distr

Для якісного звуку динаміків та мікрофонів на столі переговорної кімнати буде розташовано ІР-мікрофон та його виноси:

^01C5648430A1CD9E931B9FAC2B7297B1EFBEE3F158A2048EEE^pimgpsh_fullsize_distr^29BCF9D9B675FFA0D9446036B77EE91BB2878099A91CC78B5E^pimgpsh_fullsize_distr

Комплексне рішення може бути поставлено і впроваджене у вашій переговорній кімнаті спеціалістами групи компаній Triangulum. Рішення забезпечить відео-коммунікації з максимально широким спектром інших апаратно-програмних систем.